gm-slider_0016_kisisel bakim

Kişisel bakım denilince aklımıza hep kadınlar gelir ve İzmirli kadınlar sadece kendileri için bu bakımı yaptırır. Biz sizin güzelliğinize güzellik katamayız, sadece sizin ve cildinizin ihtiyacı olan bakımı sizlere vaat ederiz. Kişisel bakım farklı yöntemleri içinde barındır ve kadın-erkek olarak ayrıştırmak algı yanlışıdır. Merkezimizde hem kadın müşterilerimizin hem de erkek müşterilerimizin cilt yapısına uygun ve ihtiyacı olan kişisel bakım hizmetleri verilmektedir.

Spa Merkezimizde cildinize yaptıracağınız her bakım ünlü markaların cilt bakım ürünleri ile yapılmaktadır. Cildiniz için en uygun yağlar ve aromalar sizler için hazırlanır. Bitki özlerinden hazırlanan kremler ve yağlar cildinizin ihtiyacı olan besinleri sağlarken kendisine özgü kokusu ise sizi ve ruhunuza hitap edecek. Doğal kremleri vücudunuz hemen emerken ne kıyafetiniz ne de siz durumdan rahatsız olmayacaksınız, kıyafetleriniz de cildiniz gibi pırıl pırıl kalacak.

Esansiyel Scrub

Temiz ve yumuşak bir cilt için deniz tuzları ve esansiyel yağların daha etkili bir yöntem bulamazsını. Cildiniz düzgünleşir ve sağlığına kavuşur. Cildinizin nefes aldığını hissetmenizi sağlayan bu yöntemle nefes aldığınızı hissedeceksiniz.

Zayıflama ve Sıkışlaştırma

Bünyenize ve vücudunuza uygun zayıflama planı hazırlandıktan sonra daha sıkı ve sağlıklı bir cilt için gerekli bakımı alacaksınız. Stres, yorgunluk ve sağlıksız beslenme ile birlikte gelen sorunlar ilk olarak cildimizde ortaya çıkar, sizin için hazılanacak plandan sonra fit bir vücuda sahip olduğunuz gibi ışıltınız yüzünüzde ki güzülmsemeye yansıyacak.

gm-slider_0000_zayıflama ve sıkılasma

Cilt Bakımı

Ekspert

Cildinizin ihtiyacı olan yenilenme tespit edilip uygun kür ve terapiler uygulanarak cildinizin ışıltılı hale gelmesi için cildinizin ihtiyacı olan yağlar ve minerallerle yapılan bir keşiftir, yaklaşık 60 dk sonra ışıl ışıl bir cilte bakıyor olacaksınız.

Besleyici Bakım

Cildinizin zaman yenik düşmesinin önüne geçin, kuru ciltler ve kırışıklıklara karşı hazırlanan bu karışımla yapılacak bakım sizin için ihitiyacınız olan gençlik ilacı, bakım kremiyle birlikte yapılacak masaj cildinizin ışıltısını geri getirecek. Nem dengesi normale dönerken aynada göreceğiniz tek şey daha sıkı bir cilt ve gülümsemeniz olacak.

Yumuşatıcı Bakım

Zorlu şehir şartlarında özellikle hassas ciltler daha çok yıpranır ve o ciltler daha hassas bir bakıma ihtiyaç duyar, sizin için özel hazırlanacak bakımla cildiniz tazeliğini koruyacağı gibi zorlu şartlardan minimum derecede etkilenecektir. Bu tip ciltler için öncelikli sorun kuruluktur, sürekli olarak nemlendirici kullanmak zorundasınızdır, nem dengesini biz sağlayalım siz vaktinizi kendinize ayırın.

gm-slider_0020_besleyici bakım kürü