gm-slider_0004_spa5

Spa merkezimizden hizmet almak isteyen müşterilemizi nelere dikkat etmeli ve yanında ne getirmeli?

Spa kullanımına gelirken yanınızda herhangi bir kişisel malzeme getirmenize gerek yok çünkü ihtiyacınız olacak havlu, kimono, peştamal, terlik, duşlarda şampuan, saç kremi ve duş jeli, duş sonrası kullanmak isterseniz nemlendirici vücut losyonu spamızda mevcuttur. sauna, buhar odası, jakuzi vb. daha konforlu kullanmanız için yanınızda mayonuzu getirmenizi öneriyoruz.

Randevu saatinizden 15 dakika öncesinde merkezimizde olmanızı tavsiye ediyoruz. Geç gelmiş olduğunuz randevuda sizden bir sonraki randevu saati başladığı zaman sizin seansınızın bitmek zorunda kalacağını göz önünde bulundurmanızı tavsiye ederiz.

Randevunuzu iptal etmek durumunda kalırsanız bizleri 2 saat önceden bildirmeniz gerekmektedir. Randevuyu iptal etmemiş iseniz, randevunuz gerçekleşti sayılacaktır, randevunuzu tavsiye ettiğimiz saatte iptal ettiğiniz takdirde merkzimide ki en uygun başka bir güne ertelenecektir.

Spa Merkezimize gelirken yanınızda bulunan kıymetli eşyalarınızı kilitli dolapta güvenle muhafaza edebilirsiniz. Alacağınız hizmet sonrasında katılacağınız aktiviteleri düşünerek yeni kıyafetlerinizi de güvenli ortmada muhafa edebilirsiniz. Cep telefonu, ziynet eşyası vs. aynı şekilde kilitli dolapta güvenle saklanacaktır.

Spa merkezimize gelirken tercih edeceğiniz kıyafetler için dikkat etmeniz gereken husus alacağınız hizmet göz önüne alınarak düşünülmelidir, merkezimizde kullanılan krem ve nemlendiriciler cildiniz tarafından çabuk emileceği için leke yapmaz ve kıyafetlerinize bulaşmaz, ipek dokulu kıyafetlerin nemi çabuk belli edeceğini düşünerek bu tür kıyafetleri seçmemeniniz tavsiye ederiz. Koyu renk, özellikle siyah tonlu kıyafetlerde de alacağınız hizmete göre bu tip sorunlar yaşabilirsiniz.

gm-slider_0006_spa3

Sauna, buhar odası gibi sıcak alanları kullanacak müşterilerimizin randevu saatine 1,5 saat kala bir şey yememelerini tavsiye ederiz. Yakın saatte bir şey tüketmiş olmak metabolizmanızı çalıştıracağı için sıcak ortam, buhar vb gibi durumlar yüzünden rahatsızlık yaşamanıza sebep olacaktır.

Masaj sırasında kan dolaşımını ve masaj esnasında vücutta ki pozitif sirkülasyonu engellememesi için masaj sırasında iç çamaşırı giyilmemesini tavsiye ediyoruz. Dileyen müşterilerimiz tabi ki giymekte özgür, yapılacak masaj ve sağlayacağı kan dolaşımını engellemeyecek türde kıyafet seçmenizi tavsiye ederiz. Pamuk dokulu, teninizi sıkmayan ve nefes alan kumaşları tercih edebilirsiniz.