gm-slider_0009_snowflake

Paket 1 ( Selülit Tedavisi )

Selülit Tedavisi, masaj ve vücut bakımından oluşan bir kombinasyondur. Haftada 1 kez Vücut Bakımı ve haftada 1 kez Lenf Drenaj Masajını içerir. 10 haftalık bir programdır. Yüz bakımı bakımınızın tamamlayıcı unsuru olarak sizlere bizler tarafından sunulmaktadır.

Paket 2 ( Ağrı Tedavisi )

Ağrı tedavisinde yardımcı masajlar. Bölge ve rahatsızlığın şekline göre değişen uygulamalardır. Belirlenen bir program dahilinde yapılır. Tedavi süresi ağrılı bölgede ki ağrının şiddetine göre uzmanlarımız tarafından belirlenir.

Paket 3 (masaj)

SPA merkezimizde yaptırmak isteyeceğiniz 3 masaj için cilt bakımı ya da ihtiyacınıza göre 1 terapi paketinize bizim tarafımızdan eklenmektedir.

Paket 4 (aylık masaj)

SPA merkezimizde aylık kapmanyalardan yararlanabilirsiniz, hafta içinde yaptıracağınız 3 masaja 1 masaj da biz ekliyoruz.

Spa merkezimizden hizmet almak isteyen müşterilemizi nelere dikkat etmeli ve yanında ne getirmeli?

Spa kullanımına gelirken yanınızda herhangi bir kişisel malzeme getirmenize gerek yok çünkü ihtiyacınız olacak havlu, kimono, peştamal, terlik, duşlarda şampuan, saç kremi ve duş jeli, duş sonrası kullanmak isterseniz nemlendirici vücut losyonu spamızda mevcuttur. sauna, buhar odası, jakuzi vb. daha konforlu kullanmanız için yanınızda mayonuzu getirmenizi öneriyoruz.

Randevu saatinizden 15 dakika öncesinde merkezimizde olmanızı tavsiye ediyoruz.

Randevunuzu iptal etmek durumunda kalırsanız bizleri 2 saat önceden bildirmeniz gerekmektedir.

yanınızda bulunan kıymetli eşyalarınızı kilitli dolapta güvenle muhafaza edebilirsiniz.

Spa merkezimize gelirken tercih edeceğiniz kıyafetler için dikkat etmeniz gereken husus alacağınız hizmet göz önüne alınarak düşünülmelidir, merkezimizde kullanılan krem ve nemlendiriciler cildiniz tarafından çabuk emileceği için leke yapmaz ve kıyafetlerinize bulaşmaz, ipek dokulu kıyafetlerin nemi çabuk belli edeceğini düşünerek bu tür kıyafetleri seçmemeniniz tavsiye ederiz.

Sauna, buhar odası gibi sıcak alanları kullanacak müşterilerimizin randevu saatine 1,5 saat kala bir şey yememelerini tavsiye ederiz.
Masaj sırasında kan dolaşımını ve masaj esnasında vücutta ki pozitif sirkülasyonu engellememesi için masaj sırasında iç çamaşırı giyilmemesini tavsiye ediyoruz.