gm-slider_0017_kakao masaji,

Masaj; deri, derialtı dokusu, kaslar, iç organlar, metabolizma, dolaşım ve lenf sistemlerinin mekanik ve sinirsel yolla tedavi amaçlı uyarılması; çeşitli darbeler ve ovmalarla bölgesel kan dolaşımını artırma, damarları genişleterek dokuya daha fazla kan gelmesini sağlama yöntemidir. Masajla, yumuşak dokuları mekanik olarak uyararak sistematik manipülasyonlarla organizmada fizyolojik ve psikolojik etki yaratılır. Vücut yüzeyinde el, elektrik, su vb. aracılığı ile tedavi, bakım ve rahatlama sağlanır. Size en uygun masajı önermek ve bunu sizlere uygulamak bizim işimiz.

Merkezimizde hem bedeninize hem de zihinsel yorgunluğunuza karşı çeşitli masaj terapilerinden birisi muhakkak size hitap edecektir.

4 El Bali Masajı

Kökeni uzak doğuya dayanan ve Shiatsu, Thai, Hawai, Bali’de uygulanan 4 farklı masajı birleştiren ve 4 el prensibiyle yapılır ve belkide hiç tecrübe etmediğiniz bir zindelik ve rahatlık kazandırır.

Sıcak Taş Terapisi

jeolojik taşların ısıtılarak vücutta belli noktalar üzerine yerleştirilmesi sıcak taşların uyguladığı ısı ile terapi yapılan bölgede enerji merkezlerini uyararak kalp atışınız arttırırken dokularınızın da gevşemesini ve esnemesini hedefler.

gm-slider_0011_sıcak taş terapi

Lenf Drenaj Masajı

Özellikle cilt hastalıklarında ve gerek ameliyat öncesi gerek ameliyat sonrası ödemi dağıtmak için elle yapılan bu masaj aynı zamanda doğum sonrası çizgileri yok etmek için de yapılır.

Kakao Masajı

Teninizde sıradışı bir canlılık ve nem dengesini koruduğu gibi, pozitif etki sağlayan aroması ile mutluluk hormonu salgılamanızı da sağlar, ısıtılmış kakao yağı ile yapılır.

Nöromüsküler Masaj

Yalnız kaslara uygulanır. Öncelikle tetik noktalarını rahatlatmak ve aynı zamanda kan akışını hızlandırmak için kullanılır. Ağrıyı azaltmak için etkin yöntemlerden birisidir.

gm-slider_0002_thai masaj

Baş-Boyun-Omuz Masajı

Sadece baş, boyun ve omuz bölgesine yönelik bir masajdır. Özellikle baş ağrısı, uykusuzluk, gerginlik, sırt ve boyun ağrıları, tutulmalar gibi sorunların giderilmesinde etkili bir yöntemdir.

Sırt Masajı

Gerginliği azaltır, sırt kaslarını gevşetir, ağrı ve tutulmaları engeller. Kamburlaşma, kötü oturma poziyonu, uzun süre ayakta durma, kasların gerilmesine ve düğümlenmesine neden olur. Masaj kasları gevşeterek acı ve ağrıları hafifletir.

Bacak ve Ayak Masajı

Yüksek topuklu ayakkabılarla geçirilen yorucu bir günün sonrasında kimsenin “hayır” demeyeceği bir masajdır. Uzun süre ayakta kalmaktan kaynaklanan ağrıları gidermeye , egzersiz sonrasında yorgun kasları dinlendirmeye yardımcı olabilir. Kan dolaşımı ve lenf sistemini uyarır ve böylelikle bu bölgeye yapılan düzenli masajlarla uylukların pürüzsüzleşip güzelleşmesini sağlayabilirsiniz.