gm-slider_0016_kisisel bakim

Ekspert

Cildinizin ihtiyacı olan yenilenme tespit edilip uygun kür ve terapiler uygulanarak cildinizin ışıltılı hale gelmesi için cildinizin ihtiyacı olan yağlar ve minerallerle yapılan bir keşiftir, yaklaşık 60 dk sonra ışıl ışıl bir cilte bakıyor olacaksınız.

Besleyici Bakım

Cildinizin zaman yenik düşmesinin önüne geçin, kuru ciltler ve kırışıklıklara karşı hazırlanan bu karışımla yapılacak bakım sizin için ihitiyacınız olan gençlik ilacı, bakım kremiyle birlikte yapılacak masaj cildinizin ışıltısını geri getirecek.

Yumuşatıcı Bakım

Zorlu şehir şartlarında özellikle hassas ciltler daha çok yıpranır ve o ciltler daha hassas bir bakıma ihtiyaç duyar, sizin için özel hazırlanacak bakımla cildiniz tazeliğini koruyacağı gibi zorlu şartlardan minimum derecede etkilenecektir.

Ücretlendirme

Uzmanlarımız eşliğinde ihtiyacınız olan masaj-terapi ve diğer hizmetler belirlendikten sonra size verilecek hizmet süresi değişiklik gösterebileceği gibi masaj süreleri 45 dakika ile 4 saat arasında değişmektedir. Cilt bakımı ve terapiler yaklaşık olarak 45 dakika ile 60 dakika arasında sürmektedir, bu süre sonunda dinlenmiş, yenilenmiş, zinde bir vücuda ve cilde sahip olacaksınız.